CEHENNEMLİKLER

BOYUTLARI : 13,5 x 19,5 cm
SAYFA SAYISI : 275 
BASIM TARİHİ : 2013
EDİTÖR : Dilber Mİne Ersöz
KAPAK TASARIM : Bilhan Ilgaz
YAZAR :  Bilhan Ilgaz
FİYAT : 10.00 TL

 

Bu eserimizin içeriği bildiklerinizin yanı sıra duymadıklarınızla da doludur. Nasıl olur da bir insana daha dünyada iken direk sen cehennemliklerdensin diyebilirsin, sorusu aklınıza takılabilir. Gayet açık; bir kul, dini, mezhebi önemli değil; eğer Allah’a yani yaratanına, peygamberimize ya da peygamberlerden birine, kitabımıza ya da hak olan kitaplardan birine, Allah’ın bizden iman etmemizi istediği bir tek şeye dahi iman etmez hatta aksine bir tanesine bile dil uzatırsa, inkar ederse, alay ederse, karikatürünü yaparsa, aşağılayıcı davranışta bulunursa, yırtarsa, yakarsa, ayaklar altına alırsa ve o kişi yaptığına hemen pişman olmaz ise, özür dilemez, yaptığı hakaretlere devam ederse ve bu şekilde de geberirse o kişinin cehennemlik olduğunu bilmek için alim ya da evliya olmak gerekmiyor. İşte bu eserde bulunanların hepsinin kaynaklarıyla, yaptıklarıyla ve yaşadıklarıyla CEHENNEMLİK olduklarını bize Rabbimiz iman ettiğimiz tüm kitaplarda özellikle de Kuran-ı Kerim’de apaçık bildirmiştir. 
 
Eserimizde ayrıca sapıklık haline gelmiş ve dinden çıkanların neleri seçtiklerini hangi sembolleri seçtiklerini de bilmeniz gerekir ki ailenizden birinde bunu gördüğünüzde nasıl bir çizgi üzerinde yol aldığının hemen farkına varırsınız. 
 
Bu eser aslında şunu size anlatıyor. Âdem a.s’dan bu yana çirkinlikler ve imansızlıklar hiç bitmedi kıyamete kadar bitmeyecek de. Ordinaryus, profesör, doçent, deha, mucit, alim, aydın, şöhretin zirvesindeki bir ünlü ya da sıradan bir vatandaş olabilirsiniz ama bunlar yerine kul olmanız yeterli idi. Çünkü bakın dün bunlardan biri olup da imansız olanların şimdi kemikleri bile kalmadı, Baki olan Ebedi olan Allah’tır. Karun ben Allah’ım dedi bir topal sineğe bile güç yetiremedi. Şimdi son bir kez düşün ve hemen tevbe et eğer bu eserin içindekilerdensen. Günahkar olmak ayrı bir şeydir, imansız olup kafir olmak başka bir şeydir. 
 
La ilahe illallah Muhammedün Resulullah, diyen kurtulmuştur.
 
 

Toptan satışlarda ve hayır için dağıtılacak alımlarda büyük indirimler yapılacaktır.

Böyle durumlarda lütfen bizi direk arayınız yada aşağıdaki  Email adreslerimize yazınız.

Tel İş : 021 589 94 42     Gsm : 0532 582 44 17  -  0539 654 55 79

Email: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

Son Güncelleme ( Çarşamba, 22 Mayıs 2013 20:39 )