SIR

BOYUTLARI : 13,5 x 19,5 cm
SAYFA SAYISI : 260
BASIM TARİHİ : 2012
EDİTÖR  Bilhan ılgaz
KAPAK TASARIM : Bilhan Ilgaz
YAZAR :  Bilhan Ilgaz
FİYAT :  10.00  TL

                                                                                                         SIR

          Kitabımızı yazarken yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada medyumluk, hocalık, cincilik, tarot, büyücülük ve bunun gibi bir çok adı sanı bir yerlere kaymış ama gerçekte yüzde 99’unun bunların ne olduğunu bile bilmeyen insanların elinde yalnızca rant sağlamak adına akıl almayacak kadar yaygınlaşmış bir durumdadır. Gerçekte bu ilimlerin hepsinin kaynağının gayb ve havas ilminin içine girdiğini ve bu ilimlere vakıf olmadan bunları anlamanın da mümkün olmadığı bir gerçektir. Bakınız dediğim gibi bunların hepsi bir ilimdir. Bir ilim eğitmeni ve öğrenciyi gerektirir. Eğer eğitmen yok ise öğrenci ne öğrenebilir ki değil mi? Bunun da ötesinde eğer öğrenci eline elif ba kitabını almıştır,  ancak onları tek tek öğrenir ama elif ba ile neler yapılır ya da bu harflerin sırrı nedir asla bilemez. Piyasada var olan amacın yalnızca para kazanmak olduğu ve kişiyi nelerin içine sokacağı umursanmadan yazılır çizilir ve insanlara sunulur. Burada tek amaç paradır. Ama aslında bir kişi bu kitaplardan birini alsa içindeki her hangi bir şeyden alıp uygulamaya kalksa ki ben onlarcasını inceledim gerçekten nutkum tutuldu. Neden mi? Çünkü matbaadan dolayı noktalama işaretlerindeki eksiklikler bi hayli fazla ve bunun yanı sıra yazan kişinin de bir konuyu eline aldığında o yapılanın çözümünü asla koymamış ya da yaptığı işlemi tam yapmamış ki olmasın ve kendilerine muhtaç olsunlar diye anlayacağınız bunların hepsi düzmece ve yalandan ibarettir. Unutmayınız;

" ALLAH DİLEMEDİKÇE HİÇ BİR ŞEY OLMAZ "

Bir kere konuya buradan başlamamız lazım gelir. Allah cc ol demedikçe hiç bir şey olmaz. Fakat ilimde Allah'ındır. Bu ilimde yapılanlar çözülenler vs.. peki biz kaderimizle mi oynuyoruz,  hayır. Çünkü kader ile kimse oynayamaz ancak Rabbimiz dilerse o kader değişir. Nasıl mı? Dua ile. Hayatımızda yaşayan tüm canlıların arzuları istekleri hayalleri hatta ciddi anlamda olmazsa olmazları vardır. Hırsları ve intikam duyguları ile dolu olan insanlarda vardır. Fakat unutmayalım ki şu bir gerçektir. Bu ilimler ve yapılacakları bir kılıç gibi düşünün yani iki tarafı keskin bir kılıç dikkatli olmak lazım. Karşınızdakinin bu konuda müstehak olmasına dikkat ediniz. Hak sahibi iseniz ya da gerçekten niyetiniz sahih ise o zaman korkmayınız. Evet bu kitapta bulacaklarınız tamamen size en doğruları gösterecek öğretecek hatta sizin hayatınız boyunca hiç medyuma, cinciye, büyücüye, falcıya ya da aklınıza kim geliyorsa hiç ama hiç kimseye ihtiyacınız yok. Akla gelebilecek her konuda uygulamaları yapmayı da çözmeyi de burada öğreneceksiniz. Asla başka kimseye ihtiyacınız olmadan kendi işinizi kendi kendinize halledebileceksiniz.

Bu kitabın en güzel tarafı;

Artık büyü konusunda, cinler konusunda, nazar konusunda, tılsımlar konusunda ve sır alemi hakkındaki tüm aklınıza takılanlar konusunda bundan sonra hiç kimseye ya da hiç bir yalancıya ihtiyacınız kalmayacak. Bu kitap sizi akla gelebilecek her konuda aydınlatacak ve doğru yolda ilerlemenizi sağlayacaktır.

Artık siz kendi kendinizin hocasısınız. Kimselere ihtiyaç yok iken hem yapmanın hem de çözebilmenin tüm zevkini siz yaşayacaksınız. Şimdi size havas ilmi ve diğerleri ile ilgili bilmeniz gerekenleri öğretelim. Havas ilmi yıldızlar ilminden bilinen ve bilinmeyen alemler ve semalardan gelmedir. Bu ilim önce ruhani alemler ile cinler aleminde bilinen ve kullanılan bazı temel kanunları da kapsar. Bilgilerin tümünün tek kaynağı Allah'tır.

Bu ilimler ilk zamanlarda hayırlı işlerde kullanılmıştır. Fakat zaman içinde hırs bencillik girince işin içine şeytan ve askerleri devreye girip insanlarla da iletişim kurup şeytani olarak ta kullanılmaya başlanmıştır. Ruhani kelamlar ve bizzat insanlara inmiş esmaları gizlemek için rumuzlamak adına geometrik çizimler sembolleşen tılsımlar ya da yalnızca saylar kullanılmıştır. Bu yüzden karışık gibi görülebilir. Etrafta bulunan kitaplar çok tehlikelidir. Bu kitapları sakın eline bile almayasın. Çünkü çoğu yalan olduğu gibi fotokopinin fotokopisidir ve eksikler çoktur. Yanlış bir harf nokta ya da başka bir çizim her şeyi sana döndürebilir. Tılsım, cin,  büyü ya da daha bir sürü şeyi kitabımızın içindekiler kısmından önce bak ve neler öğreneceğini hayal bile edemezsin.

Bu kitapta üç şey öğreneceksin;

a ) Maddeye yani cesede etkiyi

b ) Ruha yani maneviyata etki

c ) Birde bu ikisini birden kapsayan etki

Bu sebeple bu kitapta var olan ve yapmak istediğini eline aldığında ya da seçtiğinde asla ama asla ACABA dememen gerekir ve niyetini sağlam tutarak iliklerinde hissetmen lazım. Kısacası bu tür şeyler teslimiyeti gerektirir. Ne, neden, niçin olmadan tam bir teslimiyet ile yapıp bitirmelisin. Allahın isimleri ve ayetleri göze hitap eder. Hal olarak aklı kapsar ve kaynağı kalptir. Mekanı ervahtır. Başlangıcı mekansız ve zamansız olan yerdir. Maddesiz ve şekilsiz bedenleşmemiş isimlerdir.

Dilden çıkana ruh eklersen bu kelam ilmidir. Ama kaynak kalptir. Bu kalp bildiğin et parçası olan değil yani insani ruhtur. O oraya Nur'dan gelir. Kendi içinde varlık halidir.  Hikmetim özünden gelir.

Unutma bilgi sorumluluk yükler.

Sırların içinde de sırlar gizlidir. Özün özünden gelir. Bunların cümlesinin şifa, sevgi, nefret, hikmet ve kahriye bu türlerden etkilenir. İşte asıl havvasın özü buradan gelir.

SIR İÇİNDE SIR VAR ÖĞRENMEK Mİ İSTİYORSUN?

O ZAMAN CİDDİ VE TESLİM OL

 

Toptan satışlarda ve hayır için dağıtılacak alımlarda büyük indirimler yapılacaktır.

Böyle durumlarda lütfen bizi direk arayınız yada aşağıdaki  Email adreslerimize yazınız.

Tel İş : 021 589 94 42     Gsm : 0532 582 44 17  -  0539 654 55 79

Email: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Son Güncelleme ( Çarşamba, 22 Mayıs 2013 20:41 )